fbpx
Powrót do aktualności

Sezon 2014/2015 – sprawdźcie szczegóły oraz bonusy

8 września 2014

Wyjazdy narciarskie w trakcie sezonu 2014/2015.

Na początek pierwsze trzy wyjazdy planowane są w rejonie Oetztal, o których pisaliśmy tutaj.

Na sylwestra chcielibyśmy Państwa zaprosić do Kirchberg im Tirol, położonego niedaleko Kitzbuhel, które w okresie sylwestrowym ma wiele do zaoferowania swoim gościom – imprezy towarzyszące, liczne apres ski, kluby, baseny, termy. Wyjazd SKI VIP do Kirchberg im Tirol oraz hotelu Kirchberger Hof **** zapewni Państwu spokój, kiedy po licznych godzinach spędzonych na stoku oraz apres ski, będziecie chcieli Państwo odpocząć i nabrać sił na następny dzień.

kirchbergerhof 5 kirchbergerhof 3

Ferie to czas kiedy wraz z dziećmi chcecie Państwo wyjechać w góry, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę we włoskiej miejscowości Falcade, która mieści się w rejonie Trevalli wraz z  Passo San Pellegrino, w niedalekiej odległości od Moeny. Oferta ta spowoduje, że zarówno Państwo jak i dzieci przeżyjecie swoje najlepsze chwile na stoku, a zadbają o to nasi trenerzy. To właśnie pod ich opieką dzieci rozwijać będą swoje skrzydła w narciarstwiem a dorośli poprawiać będą swoje już nabyte błędy. Na fanów sportowej jazdy czekać będą tyczki, pomiar czasu oraz dużo ćwiczeń, a to wszystko na odgrodzonej trasie.

San pellegrino 2 San pellegrino 1 hotel molino 1

Promocyjne ceny na wyjazdy nadal są aktualne, lecz przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy na wyjazdy!

Jako pierwszy bonus film z umiejętnościami naszych trenerów:

 

News

Aktualności