fbpx
Wyjazdy

Treningi dla dzieci i młodzieży

17.01.2021 - 27.02.2021

W trakcie ferii zapraszamy na Wierchomlę gdzie organizujemy wyjazdy dla młodzieży i dzieci w wieku od 8 lat. Zapewnimy im pełną opiekę profesjonalnej kadry, w skład pakietu wchodzą nocleg, wyżywienie, karnet, szkolenie, a w zależności od zapotrzebowania skalkulujemy dojazd dla każdej wielkości grup z różnych części Polski. Wybór miejsca nie może być inny niż Wierchomla. W dobie koronawirusa ustronne, urokliwe miejsce w Beskidach na końcu nieprzejezdnej doliny wydaje się być jedynym słusznym rozwiązaniem. Nawet przy pełnym obłożeniu ośrodka kolejki do wyciągów są małe, a ilość osób nie przypomina tych znanych z obrazków innych stacji. Dopilnujemy, aby każdy uczestnik wyjechał z naszego obozu zadowolony i uzbrojony w nowe umiejętności narciarskie, jeżdżąc na nartach pewniej, lepiej technicznie i szybciej!

Icon
Miejsce:
Wierchomla Mała
Icon
Zakwaterowanie:
Wierchomla Ski&Spa Resort ***
Icon
Resorty:
Dwie Doliny
Icon
Cena:
od 2200 zł / osoba
Wyjazdy

Weekendy Wierchomla 20/21

21.01.2021 - 7.03.2021

Proponujemy Wam wyjątkowy PAKIET łączący profesjonalny trening na stoku narciarskim oraz wyśmienite warunki noclegowe. Dajemy Wam możliwość podniesienia swoich umiejętności narciarskich oraz nabrania prawidłowych nawyków treningowych, a wszystko to pod okiem profesjonalnej kadry SPORT PASSION. Na koniec wyjazdu treningowego zawody narciarskie.

Icon
Miejsce:
Wierchomla Mała
Icon
Zakwaterowanie:
Wierchomla Ski&Spa Resort ***
Icon
Resorty:
Dwie Doliny
Icon
Cena:
od 1000 zł / osoba
Wyjazdy

Marcowa Solda

13.03.2021 - 20.03.2021

Jedno z naszych ulubionych miejsc we Włoszech. Niewielki, położony pod lodowcem ośrodek zapewnia wszystko czego potrzebujemy w marcu. Ogromna ilość słońca, przepiękne widoki, puste trasy, urokliwa miejscowość, wyśmienite jedzenie oraz kawa. A do tego idealnie przygotowane trasy, wyciągi krzesełkowe oraz szkolenie z najlepszymi.

Icon
Miejsce:
Sulden am Ortler
Icon
Zakwaterowanie:
Apartamenty i hotele w Sulden am Ortler
Icon
Resorty:
Solda
Icon
Cena:
od 230 eur / osoba
Wyjazdy

Solda i Gardenissima 2021

20.03.2021 - 27.03.2021

Idealne miejsce na przygotowanie się do zmagań w Gardenissimie 2021? Solda! Długie urozmaicone stoki stanowią najbardziej właściwą formę treningu przed najdłuższym gigantem świata. 40 bramkowy gigant oraz kilkukilometrowa trasa od szczytu resortu aż po samą dolną stację gondoli w Soldzie zdecydowanie ułatwią pokonanie kilkuminutowego odcinka w Val Gardenie.

Icon
Miejsce:
Sulden am Ortler / Val Gardena
Icon
Zakwaterowanie:
Apartamenty i hotele w Sulden am Ortler / Val Gardenie
Icon
Resorty:
Solda / Val Gardena
Icon
Cena:
od 260 euro / osoba