fbpx
Wyjazdy

Soelden rozjazd

20.10.2021 - 25.10.2021

Przedsezonowy wyjazd narciarski do Soelden, jednego z kilku rejonów z lodowcem w austriackich Alpach. Dwie strony: Rettenbach oraz Tiefenbach posiadają szerokie oraz zróżnicowane stoki. Komfort i wygodę zapewniąją gondole, wyciągi krzesełkowe oraz orczykowe. W tym terminie można w pełni wykorzystać infrastrukturę ośrodka oraz podszlifować technikę narciarską.

Icon
Miejsce:
Soelden
Icon
Zakwaterowanie:
Apartamenty i hotele w Langenfeld
Icon
Resorty:
Soelden
Icon
Cena:
od 180 euro / osoba
Wyjazdy

11 listopad Solda 3 warianty

5.11.2021 - 14.11.2021

To Ty decydujesz, który termin wybierzesz. 5-11.11 (5 dni), 10-14.11 (4 dni) lub 6-13.11 (6 dni). A gdzie? Solda. To jedno z naszych ulubionych miejsc we Włoszech. Niewielki, położony pod lodowcem ośrodek zapewnia wszystko czego potrzebujemy na początku sezonu. Puste trasy, urokliwa miejscowość, wyśmienite jedzenie oraz kawa. A do tego idealnie przygotowane trasy, wyciągi krzesełkowe oraz szkolenie z najlepszymi.

Icon
Miejsce:
Sulden am Ortler
Icon
Zakwaterowanie:
Apartamenty i hotele w Sulden am Ortler
Icon
Resorty:
Solda
Icon
Cena:
od 165 eur / osoba
Wyjazdy

Sulden Am Ortler: szkolenia

20.11.2021 - 8.12.2021

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w terminie 20 listopada – 8 grudnia jesteśmy do dyspozycji na stokach w Sulden Am Ortler/Solda. W tym czasie oferujemy Wam pełną swobodę w doborze terminu i ilości dni treningowych. Jeżeli macie chęć przyjechania na 3 dniowe klubowe szkolenie weekendowe – zapraszamy, jeżeli z 5 dniowego urlopu zechcielibyście spędzić jak najwięcej z nich na śniegu zapraszamy na 9 dniowe klubowe szkolenie od soboty do niedzieli następnego tygodnia. Jeżeli pasowałby Wam termin od środy do środy również zapraszamy. Wszystko po to by zwiększyć Wam szansę dostosowania terminu do Waszych możliwości i potrenowania z nami w większym wymiarze czasu.

Icon
Miejsce:
Sulden am Ortler
Icon
Zakwaterowanie:
Apartamenty i hotele w Sulden am Ortler
Icon
Resorty:
Solda
Icon
Cena:
od 150 euro / osoba
Wyjazdy

Rozpoczęcie sezonu treningowego na Podhalu

10.12.2021 - 23.12.2021

W drugi weekend grudnia zapraszamy na Podhale! Zapewniamy profesjonalne treningi w Zakopanem i okolicach. Jazda GS/SL na bramkach, jazda zadaniowa, wideo analiza i opieka najlepszych trenerów ze SPORT PASSION. Jeśli ogranicza Cię czas – nie musisz przyjeżdżać na cały weekend, skorzystaj z oferty pojedynczej sesji treningowej.

Icon
Miejsce:
Zakopane i okolice
Icon
Zakwaterowanie:
Hotele i Apartamenty Zakopane/Kościelisko/Bukowina
Icon
Resorty:
Jurgów Ski, Białka, Bukowina Tatrzańska, Litwinka
Icon
Cena:
od 100 zł / osoba