fbpx
Krótko

Kim jesteśmy?

O nas

To bardzo proste pytanie. Jesteśmy grupą przyjaciół, których łączy wspólna pasja – sport. Żadne z nas nie wyobraża sobie zimy bez nart, a lata bez treningów rowerowych, biegowych, pływania czy jazdy na rolkach. Gdzie można nas spotkać? Na korcie, w górach, na bieżni, na stokach, nad wodą, pod wodą – a tak naprawdę wszędzie tam gdzie coś się dzieję. Zawsze w ruchu niezależnie od pory roku.

Na naszych wyjazdach panuje rodzinna atmosfera. Jesteśmy młodzi i aktywni, lecz nie brak nam doświadczenia. Jesteśmy przede wszystkim kwalifikowanymi instruktorami i trenerami narciarstwa, ale w innych dyscyplinach również możemy pochwalić się najwyższymi międzynarodowymi uprawnieniami. Część z nas to byli zawodnicy Reprezentacji Polski, studenci i absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego. Sport to wielka część naszego życia, chcemy się rozwijać i przekazywać Wam nasze doświadczenie i wiedzę, a przede wszystkim zarażać naszą pasją!

 
O nas

Nasi trenerzy

Zdjęcie Łukasz Kotuchna
Ikona
Łukasz Kotuchna
NARTY, ROWER, FIRMOWE

Założyciel i pomysłodawca Sport Passion. Ze sportem związany od dziecka - na początku jako piłkarz później tenisista, pływak oraz narciarz. Pasja doprowadziła go na Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach, której jest absolwentem.

Zdjęcie Anna Kotuchna
Ikona
Anna Kotuchna
NARTY, ROWER, FIRMOWE

Wiele lat poświęconych na ciężkie treningi, sprawiło iż lista sukcesów nie jest możliwa do spisania. W dalszym ciągu w formie, budząca postrach w rywalkach wszędzie gdzie się pojawi. Prócz narciarstwa, swój wolny czas poświęca na jazdę na rowerze, grę w tenisa, pływanie, bieganie oraz przemierzanie górskich szlaków. Studentka AWF Katowice. ,

Zdjęcie Łukasz Leśniak
Ikona
Łukasz Leśniak
NARTY, FIRMOWE

Pasjonat gór, a także wody. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Uwielbia jazdę na nartach, żeglowanie, jednak najwięcej czasu poświęca na nurkowanie. O świecie wodnym potrafi z zainteresowaniem opowiadać godzinami. Instruktor narciarstwa alpejskiego.

Zdjęcie Ola Leśniak
Ikona
Ola Leśniak
NARTY, FIRMOWE

Miłośniczka wszelkich sportów zimowych, wspinaczek górskich, jazdy konnej, biegów Ultra oraz tenisa ziemnego. Świetnie radzi sobie w pracy z dziećmi. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Instruktor narciarstwa alpejskiego. Instruktor jazdy konnej.

Zdjęcie Ryszard Ochman
Ikona
Ryszard Ochman
NARTY, ROWER, FIRMOWE

Wiecznie uśmiechnięty i przepełniony pozytywną energią absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. W jego towarzystwie nie da się nudzić. Pasjonat lotnictwa, narciarstwa, kolarstwa oraz biegania. Instruktor Narciarstwa Alpejskiego, pilot z Licencją Lotów Balonowych.