fbpx
Powrót do aktualności

#INFO: Sezon 2023/2024

5 października 2023

Kolejny, 10 już sezon zbliża się wielkimi krokami. Wiecie i znacie nas nie od dzisiaj, więc nie zaskoczymy Was naszymi sprawdzonymi miejscówkami, znanymi terminami i skutecznymi szkoleniami. Jeżeli wiecie gdzie szukać szczegółów to od razu klikajcie TUTAJ i czerpcie wiedzę, a co najważniejsze rejestrujcie się. Dla tych którzy mają chęć na kilka słów wprowadzenia zapraszamy do lektury poniżej.

Na początek – październikowe Soelden. Ze względu na tegoroczny układ kalendarza zdecydowaliśmy się na wariant, gdzie przyjazd zaplanowany jest na sobotę, a pierwszy dzień szkolenia na niedzielę w trakcie inauguracji Alpejskiego Pucharu Świata Panów. Pominiemy zatem pierwsze zawody w gigancie Pań, lecz wykorzystamy kolejne dni do intensywniejszej pracy nad techniką jazdy. Z naszego doświadczenia wiemy, że w tym układzie będziemy mogli liczyć na mniejszy tłok na stokach i jednocześnie dalej obcować ze śmietanką profesjonalnego narciarstwa, która zostanie na treningach na lodowcach Rettenbach / Tiefenbach. Tutaj także nowość związana z możliwością wyboru ilości dni szkolenia 4 lub 6.
Więcej szczegółów: Soelden Puchar Świata 28.10 – 2/4 .11.2023

Następny wyjazd/formuła to nasza ulubiona pozycja w kalendarzu przedsezonowym. Piszemy, mówimy, przekazujemy i wracamy do niej tak często jak tylko możemy. Jesteśmy zimą, bywamy latem. To miejsce skradło nasze serca. Mamy tutaj przyjaciół, ulubione miejsca, trasy i chcemy dzielić się tym również z Wami. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o samym miejscu zapraszamy na stronę dotyczącą formuły szkoleń w Soldzie w terminie 24.11-14.12.2023. Wybierzcie 3 dniowe szkolenie jeśli nie macie czasu – wybierzcie 9 dniowe jeśli tylko możecie.

W dalszej części sezonu zapraszamy na nasze szkolenia w Polsce, na Podhalu. Każdy weekend (piątek do niedzieli) od 15.12 do 9.03.
Więcej szczegółów: Weekendowe treningi w Polsce

Na koniec sezonu 2023/2024 planujemy jeszcze kilka zagranicznych wojaży. Stay tuned!

News

Aktualności