fbpx
Powrót do aktualności

#INFO: Sezon 2022/2023

15 października 2022

Kolejny sezon przed nami. A w nim jak zwykle mnóstwo słońca, idealnie przygotowanych tras i gwarantowanego postępu uczestników naszych szkoleń. Chcielibyście dowiedzieć się więcej? Możecie od razu kliknąć TUTAJ i znaleźć coś dla siebie lub przeczytać kilka słów wprowadzenia do wyjazdów na początku sezonu poniżej.

Na jego rozpoczęcie wyruszamy do austriackiego Soelden w czasie inauguracji Alpejskiego Pucharu Świata Pań i Panów. W terminie 19-24.10.2022 zaplanowaliśmy 4 dni rozjazdu wśród całej śmietanki profesjonalnego narciarstwa. Warunki śniegowe są porównywalne z zeszłym rokiem a zawody zostały już potwierdzone przez delegatów FIS, dlatego liczymy na udane szkolenie i fantastyczne widowisko sportowe.
Więcej szczegółów: Soelden Puchar Świata 19-24.10.2022

11 listopada wybieramy się do włoskiej Soldy, gdzie w czasie tygodniowego pobytu (który zawiera jeden dzień wolny od pracy) wyciśniemy z naszych podopiecznych maksymalnie dużo… uśmiechu i radości z jazdy na nartach, a przy okazji trochę potu. 🙂
Więcej szczegółów: 11 listopada Solda – Włochy

Następny wyjazd/formuła to nasz rodzynek. Jedyny w swoim rodzaju, działa niczym eliksir młodości. Dzięki niemu nasi goście mają o czym myśleć każdego dnia zaraz po przebudzeniu, a przy zasypianiu marzą tylko o wybraniu właściwego terminu i pakowaniu się w drogę. Jeżeli chcielibyście poczuć to sami i zasmakować włoskiej uczty narciarsk0-gastronomiczno-towarzysko-profesjonalnej musicie zajrzeć na stronę dotyczącą formuły szkoleń w Soldzie w terminie 26.11-15.12.2022. Nie macie czasu, możecie wybrać 3 dniowe szkolenie, macie go za dużo, wybierzcie 9 dniowe.

Plany na dalszą część sezonu znajdują się w końcowej fazie przygotowań dlatego, stay tuned!

News

Aktualności