fbpx
Powrót do aktualności

Wyjątkowa atrakcja, wyjątkowe emocje. Inauguracja Pucharu Świata i my.

12 sierpnia 2014

Soelden to miejsce gdzie w październiku nie można się nudzić.

Początek października to kluczowy okres treningowy dla największych sław narciarstwa alpejskiego. Większość z nich przebywa właśnie w Soelden, gdzie przygotowuje się do inauguracyjnych zawodów Pucharu Świata, a My mamy przyjemność zaprosić Państwa w to miejsce, by w mistrzowskim otoczeniu zainaugurować swój sezon narciarski. Zapraszamy też dzieci poczynając od 7 latków, planujemy bowiem stworzyć grupy: 7-9 latków, starszych 10-13 latków, młodzieży oraz dorosłych.

Na pierwszym z nich tj. w terminie pierwszych dni października skoncentrujemy się na poprawieniu techniki jazdy i dobrym wejściu w śnieg. Dużo ćwiczeń poprawiających równowagę, czucie nart w każdej fazie skrętu. Szkolenia realizujemy w oparciu o wzorce krajów alpejskich – dużo ćwiczeń, technika, jakość nie ilość, krótkie tyczki, markery, od łatwego do bardziej skomplikowanego itd.

Drugi wyjazd 18-26.10.2014 będzie zawierał wszystkie elementy realizowane w pierwszym poszerzone o zwiększoną ilość przejazdów na tyczkach. Główną atrakcją tego wyjazdu będą spotkania z gwiazdami odbywającego się w tym czasie Pucharu Świata. Narciarzami, ale także towarzyszącymi im ludźmi showbiznesu oraz sportu.

Soelden 5 Soelden 2

Soelden to miejsce gdzie oprócz wyśmienito przygotowanych tras, znajdzie się też wiele atrakcji szczególnie w drugim terminie. Dodać należy, iż w tym czasie wyjątkowo atrakcyjnie spędzamy czas po nartach, bo organizowanych jest wiele imprez związanych z inauguracją Pucharu Świata. Od apres ski aż po wieczorne zabawy rozgrzewające do czerwoności fanów narciarstwa czekających na nią.

6 lunaris solaris 1 lunaris solaris

Zakwaterowanie jakie przygotowaliśmy to bardzo komfortowe, duże apartamenty (76m2) 4-6 osobowe, które posiadają dwie sypialnie z odrębnymi łazienkami. Znajdują się one o jakieś kilka minut spacerem od ścisłego centrum Soelden.

termy-aqua-dome-w-oetztal

Dla naszych klientów przygotowaliśmy również darmowy karnet na 3-godzinny wstęp do Aqua Dome, o którego urokach możecie przeczytać więcej na stronach naszego parntera www.tyrol.pl lub naszej podstronie www.sportpassion.pl/tyrol

Zachęcamy wszystkich do zgłaszania się na wyjazdy. Promocyjne ceny tylko dla osób zgłaszających się do końca sierpnia. Liczba miejsc ograniczona.

News

Aktualności