fbpx
Powrót do aktualności

Zima blisko!

4 września 2018

We Włoszech mieliśmy już pierwsze solidne opady śniegu. Oferty wyjazdów narciarskich w internecie pachną już jak świeże bułeczki, wszyscy zwarci i gotowi, nie inaczej jest u nas! Latem nie próżnowaliśmy. 

Z radością przedstawiamy Wam propozycję na sezon zimowy 2018/19 (nie tylko) w nowej odsłonie naszej strony. Prócz stałych przystanków w grafiku mamy też trochę nowości! Od tego sezonu poza szkoleniami narciarskimi organizujemy także WYJAZDY I TRENINGI ROWEROWE. W ofercie Sport Passion to nowość ale kto nas trochę zna wie, że z kolarstwem związani jesteśmy od lat. Chcielibyśmy Was zaprosić na wspólne wyjazdy jeszcze w tym sezonie. Kolarskie Mistrzostwa Świata w Innsbrucku pod koniec września będą ku temu świetną okazją!

Będąc na fali wielkich wydarzeń klasycznie jedziemy na rozpoczęcie alpejskiego Pucharu Świata w Solden. Cztery dni rozjazdu i poprawy techniki do tego jazda w towarzystwie najlepszych zawodników świata, trudno o lepszy początek sezonu.

Listopadowy „długi weekend” również spędzamy w Solden. Z doświadczenia wiemy, że właśnie tam można solidnie potrenować nie stojąc w za długich kolejkach do wyciągu wśród swoich rodaków.

Listopad kończymy dłuuugim blokiem treningowym w Sulden am Ortler z formułą Wam już znaną. Między 24.11, a 16.12 to Wy wybieracie ilość dni szkoleniowych. Chcecie przyjechać na 3 dni? -proszę bardzo! Może na 10? -zapraszamy! Od wtorku do piątku, gigant, slalom, jazda zadaniowa? -nie ma problemu! Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Na okres świąteczny oraz ferie przenosimy się do naszej polskiej bazy Wierchomla Dwie Doliny.

Ferie śląskie i pomorskie to rozwianie wiecznych dylematów – “Austria czy Włochy?” Piękne Naasfeld to połączenie austriackiego „ordnungu” i włoskiego słonecznego spokoju o zapachu mocnego espresso. Idealne miejsce na wyjazd rodzinny gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Wiosną znów wracamy do uwielbianego przez Was Sulden am Ortler i jak w zeszłych sezonach zapraszamy do treningu oraz startu w najdłuższym gigancie na świecie Gardenissima i Gardenissima Kids. Możecie się pościgać z takimi sławami jak Federica Brignione czy Christof Innerhofer na trasie o długości ponad 7km. Pomożemy Wam się do tego przygotować!

Grande finale sezonu narciarskiego to wiosenny tydzień treningów w Sulden am Ortler.

Nowością w tym sezonie jest ROWEROWA MAJÓWKA. Możecie płynnie przejść z zimy w stronę lata i w pierwszy tydzień maja pojechać z nami na 6 dni spokojnego kręcenia w okół jeziora Garda. Szczegóły każdego wyjazdu (terminy, cenniki, zakwaterowanie) oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie w zakładce „wyjazdy”. Już nie możemy doczekać się tej zimy!

News

Aktualności