fbpx
Powrót do aktualności

Treningi, szkolenia, eventy – sezon 2017/2018

28 września 2017

Już za niecały miesiąc rozpoczniemy kolejny sezon ze Sport Passion. Jakie atrakcje czekają na Was tej zimy? Zapraszamy do lektury!

Soelden, soelden, soelden.

Na dobry początek zabieramy Was do znanego, lubianego i sprawdzonego ośrodka – Soelden. Miejsca, którego nie trzeba przedstawiać. Inauguracyjny Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, pełne relaksu termy Aqua Dome, znakomite imprezy, pyszne jedzenie oraz niezliczone kilometry tras w szczycie sezonu, tak w skórcie prezentuje się duma Tyrolu.

jazda na nartach Soelden szkolenie narciarskie Soelden puchar świata Soelden

Kiedy?

25-30.10.2017 Soelden Puchar Świata

5-12.11.2017 Soelden 11 listopada

Solda – Sulden am Ortler

Po sukcesie w zeszłym sezonie kontynujemy formułę: szkolenia narciarskie / treningi na nartach w Soldzie. Tym razem mamy dla Was dwa terminy, w trakcie których dowolnie możecie wybierać czas trwania szkoleń od 3 do 9 dni. Prócz warunków jakie mieliśmy do dyspozycji to miejsce urzekło nas i uczestników cudownymi widokami, słoneczną pogodą oraz przepysznym włoskim jedzeniem. Pod koniec szkolenia nikt nie chciał opuszczać tego miejsca, dlatego niektórzy szybko wracali 🙂

zorganizowane grupy trening na nartach treningi na tyczkach Solda szkolenia sportowe na nartach Solda

Kiedy?

18.11-18.12.2017 Sulden am Ortler / Solda

18.28.04.2018 Sulden am Ortler / Solda

Wierchomla – polskie narciarstwo

Od początku naszej działalności związani jesteśmy z Wierchomlą. Dlatego także i w tym sezonie nie może jej zabraknąć w naszym kalendarzu. Niezmiennie 3 i 4 dniowe sportowe szkolenia weekendowe są naszą podstawą działania w tym polskim ośrodku narciarskim. Na jego stokach szkolimy zarówno zorganizowane grupy, akademickie sekcje narciarskie, firmy przygotowywujące się do zawodów branżowych, amatorów oraz wyczynowych zawodników, jak i osoby indywidualne czujące potrzebę poprawy techniki jazdy na nartach. Poza terminami widocznymi w naszym kalendarzu na Wierchomli możemy zjawić się w dowolnie przez Was wybranym terminie.

sportowa jazda na nartach w Polsce szkolenie narciarskie w Polsce treningi narciarskie w Polsce

Kiedy?

Cały sezon 2017/2018 weekendy

3-10.02.2018 Ferie Śląskie Pomorskie

10-24.02.2018 Ferie Małopolskie Wielkopolskie

Królestwo ferii zimowych – Kronplatz

W tym sezonie ponawiamy i podwajamy wyjazd feryjny do Kronplatz wybierając najlepszą z możliwych opcji noclegu w San Vigilio di Marebbe. Co oznacza, że poza Ślązakami i Pomorzanami dajemy możliwość pojechania z nami w trakcie ferii również mieszkańcom województw mazowieckiego, opolskiego, dolnośląskiego, zachodniopomorskiego. W trakcie drugiego tygodnia ferii wcześniej wymienionych możliwe będzie oglądanie z bliska Pucharu Świata kobiet w gigancie, co stanowić będzie nielada atrakcję.

nagrody dyplomy zawody narciarskie trening na tyczkach Kronplatz ferie rodzinne wyjazdy narciarskie

Kiedy?

20-27.01.2018 Ferie Mazowieckie Opolskie Dolnośląskie Zachodniopomorskie

27.01-03.02.2018 Ferie Śląskie Pomorskie

Niespodzianki

Dla wszystkich osób uczestniczących chociaż w jednym wyjeździe, szkoleniu lub evencie Sport Passion w sezonie 2017/2018 mamy niespodziankę na koniec sezonu. Bezpośrednio po świętach Wielkiej Nocy (na początku kwietnia) będzie można wziąć udział w limitowanym wyjeździe oraz sprawdzić swoje narciarskie siły w najdłuższym gigancie na świecie.

Do usłyszenia i zobaczenia na stokach!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Team Sport Passion – więcej o nas

News

Aktualności