fbpx
Powrót do aktualności

Nowości i nie tylko na sezon 2016/2017!

7 września 2016

Na naszej stronie pojawiła się już oferta na sezon 2016/2017. Pewnie część z Was zdążyła się z nią zapoznać. Dla tych, którzy jeszcze jej nie prześledzili mamy kilka stałych, niezmiennych pozycji oraz nową formułę na początek jak i koniec sezonu. Nowym miejscem jakie odwiedzimy tej zimy jest Kronplatz. Wybierzemy się w ten rejon na zimowe ferie województwa śląskiego, pomorskiego, łódzkiego, lubelskiego i podkarpackiego.

Inauguracja sezonu w Soelden

Naszym niezmiennym od kilku sezonów punktem startowym jest Soelden. Wyjazd, który przypadł do gustu wielu naszym klientom, połączony jest z rozpoczęciem zmagań najlepszych alpejczyków i alpejek na świecie. W trakcie 4 dni intensywnego treningu techniki na stokach lodowca Rettenbach i Tiefenbach, będziemy mieli możliwość przyglądania się treningowi najlepszych. Zrobienie sobie z nimi zdjęcia i porozmawianie w trakcie wspólnej podróży orczykiem bądź gondolą stanie się dodatkową przyjemnością. Zwieńczeniem wyjazdu bedą zawody Pucharu Świata kobiet i mężczyzn w gigancie, gdzie niezapomnianym przeżyciem będzie poczucie atmosfery panującej bezpośrednio przy trasie, w strefach kibicach na mecie jak i w miasteczku Soelden. To “święto” przeniesie nas w zupełnie inny wymiar narciarstwa alpejskiego i pozwoli jeszcze bardziej się w nim zadłużyć.

11 listopada na weekend bądź tydzień

Na kolejny wyjazd zapraszamy już 5 / 9 listopada. W ramach “polskiego tygodnia” organizujemy dla Was zgrupowanie w Soelden. Wybraliśmy to miejsce, ponieważ jako jeden z nielicznych ośrodków w tym terminie zapewnia tak dużą powierzchnię do treningu, wystarczająco dużo wyciągów, aby nie było problemów z kolejkami oraz przygotowanie stoków na wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o czas to Wy zdecydujecie czy interesuje Was opcja 4 dniowa czy tygodniowa. Przypominamy, iż w tym roku 11 listopada wypada w piątek.

Nowa formuła w Sulden Am Ortler 19.11-17.12.2016

Mamy dla Was nową, lecz w dużym stopniu sprawdzoną formułę. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom w terminie 19 listopada – 17 grudnia jesteśmy do dyspozycji na stokach w Sulden Am Ortler/Solda. W tym czasie oferujemy Wam pełną swobodę w doborze terminu i ilości dni treningowych. Jeżeli macie chęć przyjechania na 3 dniowe szkolenie weekendowe – zapraszamy, jeżeli z 5 dniowego urlopu zechcielibyście spędzić jak najwięcej z nich na śniegu zapraszamy na 9 dniowe szkolenie od soboty do niedzieli następnego tygodnia. Jeżeli pasowałby Wam termin od środy do środy również zapraszamy. Wszystko po to by zwiększyć Wam szansę dostosowania terminu do Waszych możliwości i potrenowania z nami w większym wymiarze czasu.

Wierchomla w sezonie 2016/2017

Zapraszamy Was już trzeci sezon z rzędu do Wierchomlii. Naszej polskiej bazy. Miejsca, gdzie mamy możliwość zrobienia wszystkiego, aby spełnić Wasze oczekiwania. Odgrodzony stok, wyciąg bez kolejek, nielimitowana ilość przejazdów, trasa przygotowywana zgodnie z naszymi wymogami. W tym sezonie już od 2 stycznia! To Wy dostosujecie termin do Waszych potrzeb, a my gwarantujemy, że będziemy na miejscu. Najpopularniejszą formułą są weekendowe treningi 3 i 4 dniowe, lecz coraz więcej osób wybiera również wersję tygodniową. Jeżeli już zaplanowaliście swój pobyt w Wierchomli, możecie dołączyć do naszego szkolenia. W zeszłych sezonach z naszej oferty oprócz klientów indywidualnych skorzystali również zawodnicy klubów narciarskich oraz firmy przygotowywujące się do zawodów branżowych. Czas żebyście także i Wy się na nią zdecydowali!

Ferie z Pucharem Świata w Kronplatz

Nowością w tym sezonie prócz miejsca jakim jest wyśmienity ośrodek narciarski Kronplatz jest również możliwość przeżycia kolejnej narciarskiej przygody w towarzystwie najlepszych alpejek na świecie. Bowiem w trakcie tego wyjazdu 21-28.01.2017 planowany jest kobiecy Puchar Świata w gigancie. W związku z tym wydarzeniem, wybraliśmy dla Was hotel który znajduje się nieopodal trasy zawodów, a sami trenować będziemy na zamkniętym stoku przy którym bezpośrednio znajduje się krzesło takiej samej długości. Oferta, którą stworzyliśmy skierowana jest zarówno do rodzin z dziećmi, młodzieży jak i osób dorosłych, które chcą przeżyć niezapomniane, sportowe chwile w pięknych Dolomitach. Nowoczesny ośrodek jak i znakomicie przygotowane trasy (ponad 120 km) pozwolą nawet największym zapaleńcom wyjeździć się do granic możliwości.

Szczegóły dotyczące reszty wyjazdów wkrótce

News

Aktualności