fbpx
Powrót do aktualności

#INFO: Wyjazdy a Covid-19

26 sierpnia 2020

Właśnie ustaliliśmy terminy wyjazdów na początek sezonu 2020/2021. Zachęcamy do zapoznania się z nimi na naszej stronie głównej bądź w zakładce wyjazdy.

Wiemy, że najbliższy sezon będzie się znacznie różnił od poprzednich. Jednak mamy nadzieję, że bez przeszkód będziemy mogli realizować treningi w Polsce i za granicą. Jak wszyscy, my również dostosowujemy się do zaleceń związanych z naszym bezpieczeństwem i zdrowiem.

W związku z tym mamy dla Was kilka ważnych informacji:

1. W związku z COVID-19 chcemy organizować szkolenia i treningi wybierając znane nam i jednocześnie mało uczęszczane kierunki w danych terminach. Z tego powodu nie zamieszczamy na stronie wyjazdów, które potencjalnie mogłyby być realizowanie w trakcie zwiększonego ruchu turystycznego. Zaliczają się do tego imprezy takie m.in. jak Pucharu Świata w Soelden czy Kronplatz, okres szczytu sezonu za granicą (sylwester/Nowy Rok, ferie).

2. Dbając o Wasze bezpieczeństwo kontynuujemy realizację kameralnych wyjazdów – maksymalnie 8/16/24 osobowych.

3. Rozszerzamy i zachęcamy do skorzystania z oferty wyjazdów przygotowanych indywidualnie (termin, miejsce oraz wielkość grupy) dla rodziny, grupy znajomych, bądź współpracowników – na co dzień utrzymujących ze sobą kontakt. Wystarczy się do nas zgłosić, a my przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

4. Polecamy sprawdzone przez nas miejsca zakwaterowania.

5. Najlepszym środkiem transportu będzie transport drogą lądową, który również możemy zorganizować dla całej grupy.

6. Nasze szkolenia organizowane są na otwartej przestrzeni, a przy użyciu posiadanej przez trenerów technologii (łączność bezprzewodowa) kontakt bezpośredni może zostać zredukowany do minimum. Wybierając ośrodki mamy również na uwadze charakterystykę wyciągów oraz dojazdów do nich.

7. Przerwy w trakcie szkoleń będą realizowane w miarę możliwości na otwartej przestrzeni z zachowaniem bezpiecznych odległości. Dotyczy to również indywidualnych video analiz.

8. Naszą stałą kadrę stanowią sprawdzeni i odpowiedzialni trenerzy i instruktorzy (dobrze Wam znani :))

Kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Co jeżeli granice zostaną zamknięte lub regiony, w których miałby się odbyć wyjazd będą w czerwonej strefie?

Oczywiście nie wiemy co przyniesie dla nas przyszłość w tym wypadku, dlatego z każdym hotelem czy pensjonatem ten temat omawiany jest w sposób szczególny. W najgorszym przypadku zaliczka, którą wpłaciliśmy w trakcie rezerwacji zostanie przesunięta na następny rok, lecz w większości przypadków wszystkie koszty zostaną zwrócone. Zwroty kosztów naszych szkoleń będą ustalane przed każdym wyjazdem, którego będą dotyczyć przed podpisaniem umowy/zgody na warunki.

Jaką mam pewność, że wyjazd się odbędzie?

Myślimy pozytywnie, ale jesteśmy realistami i patrząc na aktualną sytuację nie możemy zapewnić, że wszystkie zaplanowane wyjazdy się odbędą. Będą miały na to wpływ działania regionalnych i państwowych władz miejsca, którego wyjazd będzie dotyczył. Doradzamy zapisywanie się na interesujące Was terminy, a z naszej strony zapewniamy, że trzymamy rękę na pulsie i będziemy podejmować decyzje mając na uwadze najnowsze informacje i wytyczne.

Mam podstawy twierdzić, że jestem zarażony lub zarażę się w trakcie wyjazdu – co wtedy?

Jeżeli nie jesteście pewni swojego stanu zdrowia (dotyczy to Covid-19 jak i innych infekcji czy chorób) po prostu odwołajcie wyjazd lub zrezygnujcie z treningu. Przy każdym zgłoszeniu istnieje informacja na temat wysokości ewentualnych opłat w zależności od terminu rezygnacji. Ten specyficzny czas daje możliwości negocjacji warunków (mając na uwadze odpowiedzialność nie tylko za siebie jak i za innych uczestników i kadrę). W przypadku podejrzenia lub zarażenia się koronawirusem, będziemy postępować zgodnie z wytycznymi dla aktualnego miejsca pobytu.

Co z ewentualną kwarantanną po powrocie z zagranicy?

Zdajemy sobie sprawę, że kwestia ewentualnej kwarantanny po powrocie z wyznaczonych regionów może być dużym problem. W takim przypadku nasze działania za granicą będą ograniczone. Na tą okazję przygotowaliśmy obszerną ofertę treningów także w Polsce. Zajrzyjcie do kalendarza i wybierzcie coś dla siebie.

Team Sport Passion

News

Aktualności