fbpx
Powrót do aktualności

#INFO : Rowerowe wyjazdy

10 września 2019

Aktualizujemy naszą ofertę o wyjazdy kolarskie rozpoczynające sezon letni. Zapraszamy Was do lubianych i sprawdzonych przez nas miejscówek.

Pierwszą z planowanych jest hiszpańska eksapada w ciepłe rejony tegorocznej La Vuelta a Espana – kultowe Calpe. Termin, który zaplanowaliśmy to poświąteczne 12 dni w kwietniu (15-27.04.2020). Oferujemy zakwaterowanie zarówno w hotelach jak i apartamentach w centrum lub na obrzeżach Calpe.

Jeśli nie przekonuje Was ta oferta, proponujemy kolejny termin. Tym razem majówkowy tydzień we włoskim rejonie jeziora Garda (1-10.05.2020). Tym razem powracamy na południe w okolice miejscowości Desenzano, gdzie będziemy mogli pokręcić zarówno po płaskim terenie jak i powspinać się na okoliczne słynne przełęcze. Oczywiście pętla dookoła jeziora, czy kawa w Weronie musi zostać na liście “must do”.

Sezon wiosenno-letni to w naszym kalendarzu również wyjazdy kolarskie m.in. na Giro di Italia, Granfonda, amatorskie wyścigi klasyczne czy serie TOP 25 alpejskich podjazdów i przełęczy.

Zapraszamy do naszej oferty.

Szczegółowe terminy już wkrótce!

News

Aktualności