fbpx
Powrót do aktualności

#FERIE : Nowości

20 sierpnia 2019

W tym sezonie w czasie ferii śląskich, pomorskich, łódzkich, lubelskich, podkarpackich zaplanowaliśmy dla Was dwa terminy wyjazdów.

Na jeden z nich zaprosimy Was w nowe miejsce: Skiworld Ahrntal we włoskim Południowym Tyrolu. Do naszej dyspozycji będą dwa regiony narciarskie: Klausberg oraz Speikboden. Ze względu na ich lokalizacje zdecydowaliśmy się na przygotowanie oferty noclegowej w miejscowości San Giovanni oddalonej o 5-10 minut jazdy skibussem od dwóch wcześniej wspomnianych ośrodków.

Dokonując wyboru ośrodków narciarskich zawsze staramy się przeanalizować ich infrastrukturę pod każdym kątem. Wsłuchując się w Wasze opinie i sugestie przygotowaliśmy ofertę noclegów w aparthotelu Ahrner Wirt. Apartamenty posiadają większe niż zazwyczaj dzielone pokoje, w pełni wyposażoną kuchnię oraz komfortową łazienkę.

Oferta nie obejmuje wyżywienia. Chcąc uniknąć późnych i długich kolacji macie możliwość skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej zarówno na stokach jak i w restauracji oraz pizzerii bezpośrednio w naszym aparthotelu. Gospodarze przygotowali również możliwość skorzystania z bogatej oferty koszyków śniadaniowych z wszelkimi produktami potrzebnymi do zasmakowania lokalnej kuchni oraz napełnienia się wystarczającą energią na nowy, pełen sportowych emocji dzień.

Zapraszamy do zapoznania się z premierą oferty: ferie śląskie pomorskie w Skiworld Ahrntal

Dla wszystkich rodzin uczestniczących w naszej imprezie mamy specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży w czasie pierwszego tygodnia ferii (11-18.01.2020). Pragniemy zaprosić je na tydzień z treningiem narciarskim pod okiem naszych trenerów do polskiej bazy szkoleniowej Sport Passion – Wierchomli. Zapewniamy całodzienną opiekę, szkolenie narciarskie, zakwaterowanie w domkach, pełne wyżywienie oraz dojazd, który możemy dodatkowo zorganizować. Cały pakiet w bardzo atrakcyjnej cenie.

Oferta dla dzieci i młodzieży: trening w Wierchomli przed wyjazdem rodzinnym

News

Aktualności