fbpx
Powrót do aktualności

#EVENT : Inauguracja sezonu 2019/2020 w Soelden

27 sierpnia 2019

Jak co roku zapraszamy Was na rozpoczęcie sezonu narciarskiego połączonego z inauguracją alpejskiego cyklu Pucharu Świata w Soelden. W terminie 23-28.10.2019 nie ma lepszego miejsca na spokojny przedsezonowy rozjazd i trening techniki w towarzystwie najlepszych zawodniczek i zawodników na świecie. To niepowtarzalna okazja na podpatrzenie treningu światowej klasy narciarzy oraz poczucia sportowych emocji największej imprezy narciarskiej w sezonie.

Polecamy zakwaterowanie w apartamentach w miejscowości Lagenfeld – wersja budżetowa – oraz bezpośrednio w Soelden. W Langenfeld proponujemy noclegi w bezpośredniej okolicy najlepszej pizzerii w dolinie, sklepu ogólnospożywczego Spar oraz term Aqua Dome. Natomiast w Soelden korzystamy z infrastruktury dostępnej przed wjazdem do ścisłego centrum miejscowości.

Prócz najlepszej kadry, profesjonalnego podejścia oraz szkolenia narciarskiego na najwyższym poziomie, czekają na Was dodatkowe atrakcje, takie jak parady fanclubów, niezliczona ilość sesji z ulubionymi zawodnikami i zawodniczkami oraz wyjątkowa atmosfera imprezy sportowej “top level”. Będziecie mogli przeżyć ją w towarzystwie osób, których łączy ta sama pasja do narciarstwa!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inauguracyjnego wyjazdu do Soelden oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

News

Aktualności