fbpx
Powrót do aktualności

#EVENT : Treningi w PL

17 września 2019

Tradycyjnie sezon narciarski rozpoczynamy ostatnim weekendem października w Solden przy okazji inauguracji Pucharu Świata.

Jednak już od grudnia zapraszamy na treningi w Polsce! Dzięki współpracy z kilkoma ośrodkami narciarskimi powiększamy dla Was nie tylko ofertę szkoleń weekendowych ale także pojedynczych sesji treningowych w trakcie tygodnia. Rozkład jazdy otwierają treningi na Podhalu. Początek polskiej zimy często bywa nieprzewidywalny, dlatego też chcąc zapewnić Wam najlepsze warunki śniegowe nie ograniczamy się do wyboru konkretnej stacji w okolicach Zakopanego. Przedświąteczny termin to także świetna okazja dla studentów na ostatni trening przed rozpoczęciem cyklu AZS Wintercup 19/20.

W pierwszy weekend po Nowym Roku zapraszamy na szkolenia do Krynicy i Wierchomli. W ubiegłym sezonie testowaliśmy krynicki ośrodek Słotwiny.pl i sprawdził się wyśmienicie. Szeroka, średnio nachylona, długa trasa z homologacją FIS obsługiwana m. in przez szybki wyciąg krzesełkowy daje duże możliwości. Wygodna infrastruktura pozwala na zorganizowanie trzech sesji treningowych GS / technika / SL w ciągu dnia.

Bez zmian zostają sprawdzone treningi w ośrodku Wierchomla Dwie Doliny. Weekendowe szkolenia w pakiecie zakwaterowaniem rozpoczynają się przyjazdem w czwartek wieczorem lub w piątek po południu. W zależności od wariantu do zrealizowania mamy 6-8 dwugodzinnych sesji GS / SL / technika z analizą video.

Podhale
16-22.12.2019

I sesja GS + analiza video
II sesja SL + analiza video

Zakwaterowanie: we własnym zakresie.

 

Krynica Słotwiny.pl / Wierchomla Dwie Doliny
weekendy od 3-6.01.2020

Wariant z 6 treningami
pt.
I sesja (wieczorna) technika (w Krynicy SL)

sob.
I sesja GS/SL + analiza video (w Krynicy GS)
II sesja GS/SL + analiza video (w Krynicy sesja techniki)
III sesja technika (w Krynicy SL)

niedz.
I sesja GS/SL + analiza video (w Krynicy GS)
II sesja GS/SL + analiza vide (w Krynicy technika)

Wariant z 8 treningami (jak wariant z 6 treningami + dwie sesje w piątek)
pt.
I sesja GS/SL + analiza video (w Krynicy GS)
II sesja GS/SL + analiza video (w Krynicy technika)
c.d. jak w wariancie z 6 treningami

Zakwaterowanie: Krynica – polecamy apartamenty i hotele pod stokiem oraz w centrum miasta. Wierchomla – proponujemy pakiet szkolenie + zakwaterowanie z wyżywieniem w domkach 2-4 osobowych pod stokiem.

Więcej informacji na podstronie wyjazdy.

News

Aktualności