fbpx
Powrót do aktualności

#EVENT: skrojony na miarę

4 września 2020

W związku z bardzo specyficznym okresem niewielu z Was myśli o jesiennym narciarstwie, a tym bardziej nie zdecydowało się na rezerwację feryjnego wyjazdu na narty. W aktualnej sytuacji jest to dla Nas jak najbardziej zrozumiałe. Wiemy, że niepewność dotycząca przyszłych obostrzeń, zamknięcia granic, czy innych ograniczeń nie pozwala Wam na taką decyzję. Bezpieczeństwo własne, rodziny, przyjaciół jest dla Was najważniejsze. Dla nas jest ono równie istotne.

 

Jak zawsze staramy sprostać Waszym oczekiwaniom i w tej sytuacji przygotowaliśmy coś specjalnego. Jeżeli na co dzień unikacie kontaktu z większą ilością osób, obawiacie się kontaktu z innymi, nieznanymi uczestnikami szkoleń, obawiacie się 50-150 osobowej grupy uczestników zakwaterowanych w jednym miejscu – skontaktujcie się z nami. Przygotujemy ofertę indywidualną ze szkoleniem 1 na 1 lub dla grupy Twojej rodziny/znajomych. Masz już zarezerwowane miejsce i chciałbyś skorzystać ze szkolenia? Nie ma problemu! Napisz do nas – na pewno przedstawimy propozycje i możliwości. To jedyna taka oferta w Polsce wyjazdów krojonych na miarę.

W naszej aktualnej ofercie dostępnej na stronie znajdziecie wyjazdy które organizujemy także poza sezonem. W szczególności polecamy nasze przedsezonowe klasyki w standardowej formie – Soelden (Austria) i Solda (Włochy) oraz świąteczne treningi na Podhalu. W trakcie sezonu będziemy realizować szkolenia w Polsce w oparciu o dostępność rezerwowanych przez nas miejsc, warunki panujące na stokach oraz ich obłożenie.

Przez cały czas śledzimy sytuację w Polsce oraz za granicą, jesteśmy na bieżąco z aktualnie obowiązującymi przepisami sanitarnymi. Przed każdym wyjazdem pomożemy ocenić potencjalne ryzyko i podjąć decyzję odnośnie wyjazdu.

Jeżeli na naszej stronie widnieje już jakiś event w terminie, w którym chcielibyście zorganizować swój wyjazd/szkolenie skontaktujcie się z nami. Istnieje możliwość zorganizowania kilku imprez w jednym czasie.

Przy organizacji wyjazdów dopasowanych pod klienta to Wy decydujecie o:

– wyborze miejsca (Włochy, Austria, Polska, Czechy, Słowacja, Francja, Hiszpania, Andora, Szwajcaria)

– ilości uczestników i trenerów

– kto będzie uczestnikiem

– rodzaju zakwaterowania oraz jego standardu (hotel, apartament, challet z czy bez wyżywienia)

– wyborze środka transportu (zorganizowany przez Nas lub dojazd własny)

– budżecie.

Pamiętajcie, że wraz z kolejnymi rezerwacjami miejsc i terminów ubywa zarówno na wyjazdy z naszej oferty jak i poza nią.

News

Aktualności